Skip to content

Szanowni Państwo, Drodzy Oświęcimianie!


W ostatnich latach Oświęcim dynamicznie się rozwija. To sukces nas wszystkich. Mieszkańców, lokalnych władz samorządowych, instytucji i firm tu działających. Każdy z nas dokłada swoją symboliczną cegiełkę do rozwoju Oświęcimia.

Żadna propaganda czy obsesja niektórych lokalnych polityków względem mojej osoby nie odbierze nam tego, co wspólnie dokonaliśmy. Jak razem zmieniamy nasz Oświęcim. Wiele osób, szczególnie tych, które po latach odwiedzają nasze miasto, docenia pozytywne przemiany. Nie dajmy sobie odebrać naszych osiągnięć.

Jako kandydat na prezydenta wraz z innymi osobami z mojego komitetu KWW Janusza Chwieruta, pragniemy Państwu przedstawić propozycję na kolejne lata, które zawarliśmy w programie “Nowa Dekada Oświęcim 2030”. Swoją dotychczasową pracą udowodniliśmy, że jesteśmy skuteczni, że potrafimy dobrze zarządzać miastem. Głównym naszym celem jest podnoszenie jakości życia oświęcimian oraz zrównoważony rozwój Oświęcimia.

W niedzielę 7 kwietnia staniemy przed decyzją, czy wybrać dalszy rozwój i zgodę, czy populizm i niepewność? Ważne jest, abyśmy w poczuciu odpowiedzialności za nasze miasto poszli podczas najbliższych wyborów do urn i oddali swój głos. Dlatego proszę Państwa o wyrażenie zaufania i poparcia mojej kandydatury na prezydenta Oświęcimia oraz kandydatów na radnych startujących z Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Chwieruta. Dobra współpraca rady miasta z wybranym prezydentem jest gwarantem sukcesu.

Czuję Państwa wsparcie w trakcie wielu bezpośrednich spotkań. Przed nami jeszcze dużo wyzwań, do których się przygotowujemy. Mamy wiele projektów, które chcemy zrealizować w najbliższych latach. Nie dajmy sobie wmówić, że Oświęcim się zwija. Nie zasługuje na to nasze miasto i my mieszkańcy.

Bądźmy dumni z dokonań i z naszej wspólnej pracy. Bądźmy dumni z Oświęcimia!
Razem zmieniamy Oświęcim !

Back To Top